Zabudowa targowa

Zabudowa targowa

Oferujemy zabudowy targowe wykonane z konstrukcji aluminiowych: kratownicy Global Truss, systemu Mframe (moduły ramowe) oraz systemów targowych typu Octa (profile). Jesteśmy agencją eventową z Poznania, ale działamy na terenie całego kraju.

Realizujemy gotowe projekty, a także tworzymy je od podstaw w zależności od potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty, możemy stworzyć całe wydarzenie począwszy od projektu stoiska i wizualizacji 3D, poprzez zabudowę aż do obsługi technicznej podczas samego wydarzenia. Pomagamy także w przygotowaniu materiałów reklamowych. Posiadamy również rozbudowane zaplecze techniczne, dlatego z pełnym zaufaniem można powierzyć nam kompleksową organizację eventu.

Doskonałe rozwiązanie do zabudowy targowej oraz scenicznej stanowi aluminiowa kratownica renomowanej firmy Global Truss w systemie Quadro i Duo – odpowiednio 4 i 2-rurowa, złożona z prostych i łukowych elementów. Świetnie sprawdzi się w przypadku dużych i średnich projektów. Modułowa konstrukcja stanowi idealną podstawę do montażu wszelkiego rodzaju oświetlenia, nagłośnienia, ścianek, telewizorów oraz banerów (zajmiemy się ich przygotowaniem i wydrukiem).

W naszej ofercie znajduje się również system Mframe, pozwalający na tworzenie zabudowy kreatywnych i nietypowych konstrukcji opatrzonych drukowaną grafiką. Standardowa wysokość ścian to 2,5 m, ale dzięki rozbudowanemu systemowi możliwa jest budowa zarówno wyższych jak i niższych konstrukcji i długości. Narożniki ścian mogą być ustawione standardowo jak i pod dowolnym kątem czy nawet łukiem. Całości dopełnia możliwość zadaszeń (także łukowych), podświetleń, lad, półek, monitorów, telewizorów etc. System ten jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla niewielkich powierzchni, idealny do prezentacji w galeriach handlowych, pokazów premierowych, eventów, wystaw etc.

Budujemy także stoiska w oparciu o standardowy system targowy typu Octa. System ten składa się z profili pozwalających na stawianie i łączenie ścianek o szerokościach elementów od 45 lub 95 cm i maksymalnej wysokość 250 cm, które w odpowiednich konfiguracjach umożliwiają realizację zróżnicowanych konstrukcji – prostych stoisk targowych, schowków, stołów, lad, ekspozytorów, tablic itp. Profile te mogą stanowić również element zaplecza lub być uzupełnieniem zabudowy z kratownic. Standardowo zabudowa wykończona jest wypełnieniami z białych płyt HDF lub PCV z możliwością oklejenia w dowolnym kolorze, naklejenia logotypów, oklejenia folią z dedykowaną drukowaną grafiką lub wykonanie nadruku bezpośrednio na płytach.

Posiadamy niezbędny sprzęt pozwalający zbudować stoisko, stworzyć cały event czy zorganizować konferencję od A do Z, a także niezbędny wyposażenie eventowe, które również wypożyczamy. Posiadamy m.in.:

– Sprzęt audio-video: głośniki, mikrofony, projektory, telewizory, miksery audio-video

– Oświetlenie: wielowariantowe i wielobarwne oświetlenie LED, ruchome głowy, gobo oraz systemy sterowania oświetleniem

– Osprzęt konferencyjny: stoły, krzesła, projektory, nagłośnienie

Zapraszamy do kontaktu. Stworzymy indywidualny projekt w oparciu o Państwa potrzeby lub zaproponujemy gotowe rozwiązanie. Jesteśmy otwarci również na Państwa pomysły dotyczące realizacji oraz projektu stoiska wystawienniczego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *